Wyrzeźbij swoje ciało

Czym się zajmujemy?

Analizą Twojego zdrowia i poziomu sprawności

Przed rozpoczęciem Twojej Fitnessacji spotykamy się stacjonarnie lub na konsultacji on-line. Przeprowadzamy wywiad zdrowotny. Omawiamy Twój stan zdrowia i dopasowujemy do celu jaki chcesz osiągnąć. Nieodłącznym elementem pierwszego spotkania są pomiary. Jeśli spotkamy się w Studio Treningowym będzie to wykonana przez nas analiza składu ciała i zebranie obwodów z ciała. Jeśli spotkamy się na konsultacji on-line dostaniesz od nas pełne instrukcje jak takich pomiarów dokonać samodzielnie. Podczas całego procesu stale monitorujemy Twoje zmagania, umawiamy się na pomiary kontrolne, abyś na bieżąco widział pozytywne zmiany w dobrym kierunku.

Treningiem

Fitnessacja może odbyć się takimi narzędziami, jakie będą dla Ciebie najwygodniejsze i dostępne. Na co dzień dysponujemy kameralnym Studio Treningowym – Centrum Fitnessacja w Brzegu Dolnym, a od czasu kwarantanny rozszerzyliśmy ofertę o treningi on-line. Oferujemy zarówno treningi personalne jak i grupowe. Od Ciebie będzie zależało, czy preferujesz spotkanie w Studio czy treningi on-line, czy preferujesz trenować w systemie 1:1 czy w grupie.

Edukacją żywieniową

Koniec z dietą! Nie lubimy słowa dieta. Z nami nauczysz się dokonywać odpowiednich wyborów żywieniowych. Jako zwolennicy połączenia aktywności fizycznej z odpowiednim odżywianiem, przygotowujemy na życzenie klienta spersonalizowany program edukacji żywieniowej. Dokładnie analizujemy wypełniony przez Ciebie wywiad zdrowotny, w którym widnieją pytania dotyczące Twojego stylu odżywiania. Ponadto jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych będzie to atutem w doborze dla Ciebie ukierunkowanego żywienia. Po określeniu celu do jakiego będziemy zmierzać jesteśmy gotowi napisać dla Ciebie indywidualny plan żywienia, który będzie całkowicie dopasowany do Twojego stanu zdrowia i preferencji. Konsultacje dotyczące odżywiania mogą odbyć się w strefie offline lub w strefie on-line w zależności od Twoich preferencji. Schemat działania jest podobny. Umawiamy się na konsultację on-line lub offline, aby omówić Twój wywiad zdrowotny, dokonujemy pomiarów antropometrycznych i sporządzamy dla Ciebie plan żywienia, który wysyłamy na podany przez Ciebie adres e-mail.

Motywacją i wsparciem w dążeniu do Twojego celu

Na tym zależy nam najbardziej. Podczas Twojej Fitnessacji będziemy dokładać wszelkich starań, abyś kroczył po drodze do celu. Będziemy odpowiednio Tobą kierować, wspierać i regularnie monitorować efekty Twojej pracy. Będziemy Cię motywować, inspirować i edukować, a to wszystko po to, aby zmiany stały się zmianami trwałymi i na zawsze. Zmiana błędnych nawyków stylu życia na nawyki dobre, spowoduje trwałą zmianę Ciebie – Twoją Metamorfozę!

Bądź w kontakcie

Zapisz się do newslettera

0 Zadowoleni klienci
0 Idealne ciała
0 Godziny treningu
0 Historie sukcesu