JAK ZADBAĆ O SIEBIE, BY W 30 DNI SCHUDNĄĆ 3-4 kg mając 15 minut dziennie!

BEZ RESTRYKCYJNEJ DIETY! BEZ KATORŻNICZEGO TRENINGU!

Dołącz do kursu

“MOJE 30 DNI DLA SIEBIE”

Koniec z dieta. 3

MOJE 30 DNI DLA SIEBIE. Małe kroki, wielkie zmiany!

Wdrażając krok po kroku wskazówki z tego kursu w 30 dni odzyskasz panowanie nad swoim ciałem i na nowo poczujesz energię do działania i odzyskasz akceptację samej siebie. A pokażę Ci jak to zrobić mając dla siebie zaledwie 15 minut dziennie!

Czy jesteś w stanie poświęcić mi 15 minut dziennie przez 30 dni, po to, by po 30 dniach wejść w spodnie czy sukienkę o rozmiar mniejszą? Osiągniesz to, nawet jeśli w tym momencie nie masz w sobie ani grama motywacji!

Wiem, że próbowałaś się odchudzać różnymi sposobami.

Wiem, że na co dzień masz dużo obowiązków w pracy i w domu.

Chcesz dobrze wyglądać, ale nie masz siły i motywacji na kolejne podejście do diety i ćwiczeń. Nie masz siły skupiać się na kolejnych zadaniach i zmianach…

NIE MASZ NA TO CZASU…

Do każdej kolejnej próby odchudzania podchodzisz coraz bardziej sceptycznie, bo siłą rzeczy masz po prostu mniej wiary w swój sukces w odchudzaniu. Wkurza Cię coraz większy brzuch, ale z drugiej strony jak ma być inaczej, jak dzień w dzień z powodu braku czasu spożywasz posiłki w biegu i chaotycznie… Brak regularności posiłków doprowadza Cię do szału, bo nie masz do końca panowania nad tym co się dzieje.

Do tego te słodycze i ta bezustanna chęć na nie…

Kopia Projekt bez tytulu 5
ZDJECIA DO POSTOW kampania 9

Denerwujesz się, że nie jesteś już tak sprawna jak kiedyś, bo wchodząc po schodach łapiesz zadyszkę, a siedząc w pracy bolą i sztywnieją plecy…

Spodnie robią się coraz bardziej ciasne, a Ty nie lubisz tego uczucia. Przez to zaczynasz nosić coraz szersze ciuchy, by zatuszować boczki…

Przestajesz czuć satysfakcję z zakupów nowych ciuchów, bo już dawno 38 to zbyt mały rozmiar.

Zaczynasz coraz mniej akceptować siebie. 

Ciało jakby zaczęło żyć swoim życiem, Ty masz coraz mniej energii, zaczynasz coraz mniej lubić swoje odbicie w lustrze.

W sumie chciałabyś coś z tym zrobić, ale w konsekwencji brakuje Ci siły, może i odwagi. Wpadasz w błędne koło, bo zajadasz emocje i nerwy, bo w pracy coś poszło nie tak… I  znów lądujesz z mniej zdrowym jedzeniem na kanapie, po całym dniu obowiązków…najlepiej przed Netflixem i z paczką chipsów lub czekoladą…

I tak to już trwa i trwa, trudno jest wyskoczyć z tego błędnego koła. A na wagę już nawet nie wchodzisz, bo się boisz co na niej zobaczysz.

POŚWIĘCASZ SIĘ DLA INNYCH, A SWOJE POTRZEBY SPYCHASZ NA DALSZY PLAN?

Masz wrażenie, że przez ostatnie miesiące, czy nawet lata byłaś na zawołanie innych? Co prawda uszczęśliwiałaś świat dookoła, ale zawsze brakowało czasu na tę najważniejszą osobę… czyli na siebie…

CHCĘ CI POWIEDZIEĆ, ŻE CIĘ ROZUMIEM. CHCĘ CI POWIEDZIEĆ, ŻE TO NIE JEST TAKIE PROSTE WYSKOCZYĆ Z TEGO BŁĘDNEGO KOŁA...

TO NIE TWOJA WINA, ŻE NIE MOŻESZ SCHUDNĄĆ!

Bo niby, kiedy w tym całym chaosie masz znaleźć czas, żeby wyjść pobiegać, czy przygotowywać sobie super fit posiłki?!

A co, jeśli Ci powiem, że nie potrzebujesz robić tego wszystkiego? Że nie potrzebujesz z kalkulatorem w ręku liczyć kalorii, czy chodzić na siłownię?

I że wystarczy zaledwie 15 minut dziennie, abyś w ciągu najbliższych 30 dni zgubiła przynajmniej jeden rozmiar…

Wiem jak to jest nie mieć dla siebie czasu…

Wiem jak to jest nie mieć siły na koniec dnia…

Wiem jak to jest być zapracowaną i zmęczoną mamą…

Wiem jak to jest być zapracowaną i zmęczoną Kobietą Orkiestrą…

Od wszystkiego dla wszystkich, a dla siebie nic…

Ale też wiem, jak ważne jest znaleźć, chociaż 15 minut dla siebie!!! CHOCIAŻ 15 minut… I o tym właśnie jest KURS MOJE 30 DNI DLA SIEBIE… O MAŁYCH KROKACH do wielkich ZMIAN!

Nie będę Ci kazała ćwiczyć godzinami. Nie będę Ci kazała się głodzić i nie będę Ci kazała przestrzegać reżimu dietetycznego.

 Bo wiem, że takie zalecenia są skuteczne tylko dla osób, które mają luźną pracę, dużo czasu no i może nie mają dzieci. Ja Cię nauczę prostych i szybkich wskazówek żywieniowych i treningowych. Podobnie jak Ty nie mam dużo czasu w ciągu dnia dla siebie!

Myślisz sobie… Hmmmm niby ciekawe jak to możliwe… przecież, aby chudnąć trzeba liczyć kalorie i najlepiej dużo ćwiczyć…

A ja Ci pokażę inną metodę. Metodę Małych Skutecznych Kroków. Będziemy eliminować złe nawyki stylu życia i powoli i konsekwentnie wprowadzać w ich miejsce NOWE SKUTECZNE.

Czy znasz fenomen poranka?

Czy znasz fenomen przygotowania dzień przed jednej małej rzeczy do zjedzenia na drugi dzień?

Czy znasz moc wpisania 15 minut dla siebie w SWÓJ KALENDARZ?

Podpowiem Ci jak sporządzać szybkie, ale zdrowe posiłki.

Właśnie takie małe kroki doprowadzą Cię do redukcji masy ciała.

Pokażę Ci krok po kroku jak to zrobić. Jak zorganizować sobie czas na to, by chociaż 15 minut dziennie poświęcić na przemyślenie posiłków, na poranny stretching. Pokażę Ci o wiele więcej!

JUŻ DZIŚ MOŻESZ ZMIENIĆ RZECZYWISTOŚĆ NIESPRZYJAJĄCĄ TOBIE na TĄ PRZYJAZNĄ i wspierającą!

ja deseczka e1683803941123

Też jestem kobietą, wiem to, żeby pójść do przodu potrzebujemy siebie zaakceptować. My kobiety, musimy czuć się dobrze w swoim ciele. Chcemy być podziwiane i atrakcyjne. Lubimy dobrze wyglądać i czuć się adorowane przez partnera czy podziwiane przez znajomych w pracy. Lubimy jak kolega z pracy mówi “Hej, ale dziś świetnie wyglądasz!”

Chcemy czuć się dobrze w swoim ciele, nawet jeśli mówimy inaczej!

Wiem, że czasem coś w nas pęka i kiedyś potrafiłyśmy o siebie zadbać a dziś nie ma na to siły i motywacji. A to pociąga za sobą inne konsekwencje. Nasz partner już nas tak nie adoruje jak kiedyś, a my coraz mniej pewne siebie chodzimy w za dużych ciuchach, by ukryć swoje niedoskonałości. Zaczynamy wstydzić się naszego ciała i swojego partnera…

CZAS TO ZMIENIĆ! CZAS ZAWALCZYĆ O SIEBIE i SWOJE POZYTYWNE NASTAWIENIE DO SWOJEGO CIAŁA.

Kim jestem, żeby się na ten temat wypowiadać?

Kopia Projekt bez tytulu 6

Nazywam się Aneta Piątek-Zwierzak. Jestem trenerem personalnym i dietetykiem już od ponad 10 lat. Przez ten czas miałam okazję spotykać na swojej drodze przeróżne kobiety. Zapracowane, zabiegane często sfrustrowane i pochorowane… przez to, że przez lata uważały, że nie są WAŻNE. 

Podobnie jak Ty pędzę przez życie, podobnie jak Tobie ciężko mi znaleźć chwilę dla siebie. Podobnie jak Tobie – tak samo ciężko było znaleźć chwilę dla siebie Moim Podopiecznym!

Od ponad 10 lat pracuję z zabieganymi kobietami, które jednak spróbowały zawalczyć o swoje szczęście. Podjęły rękawicę, by zadbać o swoje ciało i odzyskać zdrowie, sprawność, lepsze samopoczucie i akceptację w swoim środowisku ale i akceptację swojego ciała przez samą siebie.

WIEM JAK SIĘ CZUJESZ, ZNAM TEN TEMAT OD PODSZEWKI! Przez 10 lat pracy z Kobietami podobnymi do Ciebie wypracowałam sobie pewien schemat zmiany ich stylu życia na lepszy.

Wiem, o czym marzyły One, domyślam się więc o czym Ty marzysz. Chciałabyś polubić na nowo odbicie w lustrze, wejść w spodnie sprzed ciąży, czy na luźnym brzuchu dopiąć ulubioną sukienkę, a na 4. piętro wbiec bez zadyszki w dniu swoich 40-stych urodzin!

Co powiesz na 30 DNI DLA SIEBIE?! Co powiesz na minimum 15 minut dziennie dla siebie przez 30 dni!

Koniec z dieta. 3

Ten kurs powstał po to, aby raz na zawsze uwolnić Cię od wiecznego bycia na diecie, aby po 30 dniach odzyskać kontrolę nad sobą i nad swoim ciałem.

Ten kurs powstał po to, by raz na zawsze uporządkować Ci te najważniejsze kwestie zdrowotne jeśli chodzi o proces treningu i odżywiania.

 Jednocześnie materiały zawarte w tym kursie pokażą Ci, jak małymi krokami wywołać wielkie zmiany w Twojej sylwetce, w Twoim zdrowiu fizycznym i psychicznym.

MOJE 30 DNI DLA SIEBIE. Małe Kroki, wielkie zmiany.

W kursie znajdziesz takie zagadnienia jak:

 • Jak radzić sobie ze słodyczami?
 • Jak poradzić sobie z podjadaniem?
 • Jak zaplanować regularne posiłki i wytrwać w tym raz na zawsze!
 • Jak zaplanować swoje menu prosto i szybko!
 • Jak zaplanować swoją aktywność fizyczną i co wybrać dla siebie?
 • Jak poradzić sobie będąc „na diecie” w sytuacjach życiowych takich jak nadgodziny w pracy czy choroba dziecka, czy wyjście na imprezę.

KURS PRZEPROWADZI CIĘ PRZEZ ZDROWY PROCES REDUKCJI MASY CIAŁA.

Bo odchudzanie to nie matematyka.

To już nie czasy deficytu kalorycznego i ostrego treningu.

Sama wiesz, że to nie jest takie proste…

Bo droga do wymarzonej sylwetki nie powinna prowadzić przez restrykcyjne diety i katorżniczy trening.

TEN KURS zapewni Ci poczucie sprawczości, że coś dla siebie robisz, że idziesz do przodu w stronę lepszego samopoczucia, zdrowia i akceptowalnej przez siebie sylwetki.

IDZIESZ W KIERUNKU PANOWANIA NAD SWOIM CIAŁEM.

MASZ PRAWO BYĆ SZCZĘŚLIWA

A JA CI DZIŚ POWIEM, ŻE TY TEŻ JESTEŚ WAŻNA! Szczęśliwa mama to szczęśliwa Rodzina. Szczęśliwa kobieta to wypoczęta i zrelaksowana kobieta… I wiesz co? Wystarczy mała rzecz, mały krok, by dokonać wielkich zmian… By po 30 dniach popatrzeć na siebie w lustrze po kąpieli i pomyśleć: “WOW! Wyglądam jak milion dolarów!”

TEN KURS JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • Lubisz mieć wszystko pod ręką i w jednym miejscu
 • Jeśli cenisz sobie swój czas, ponieważ dołączenie do tego kursu oznacza STOP Z BŁĄDZENIEM PO INTERNECIE w celu szukania odpowiedzi na nurtujące Cię pytania ze świata treningu i odżywiania.
 • Potrzebujesz wsparcia i motywacji, by to nie była kolejna pochopna decyzja…

ALE:

TEN KURS NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

 • Chcesz schudnąć zbyt dużo i zbyt szybko…
 • Jeśli oczekujesz magicznych koktajli czy magicznych tabletek na odchudzanie…

ZAINWESTUJ W PROFILAKTYKĘ DZIŚ zamiast w lekarza ZA ROK…

Więc jeśli chcesz być członkiem wyjątkowej społeczności, która będzie dążyła do podobnych celów co Ty, dołącz do kursu jeszcze dziś.

DLACZEGO WARTO PRZYSTĄPIĆ DO KURSU WŁAŚNIE TERAZ?

 • Bo jest to PREMIERA, zatem cena bardzo atrakcyjna. Kolejne edycje będą droższe.
 • Tylko pierwsza edycja dostaje dostęp do KURSU DOŻYWOTNIO!
 • Możliwość dołączenia do dedykowanej grupy uczestników kursu, gdzie mamy ze sobą kontakt i ukierunkowanie na motywację i działanie
 • MASZ W GRUPIE MOJE WSPARCIE NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI. A to oznacza  KONIEC ZE SŁOMIANYM ZAPAŁEM!
 • Dodatkowo w dedykowanej grupie na facebooku będą inne kobiety mające ten sam cel co Ty! To oznacza podwójną moc w dążeniu do twojego celu.
 • W grupie wyzwania znajdziesz wsparcie, motywację i odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Możesz dołączyć i zacząć ze mną zmieniać rzeczywistość,

by za rok o tej porze być w zupełnie innym miejscu…

Lub możesz nie skorzystać i dalej tracić czas na kolejne diety cud i błądzenie po Internecie w celu szukania, testowania na sobie nieskończonej ilości diet…

Stracisz kolejne pokłady energii i motywacji…

Będziesz działała po omacku i zamiast przejść ze mną konkretny proces.

 

Pewnie sobie myślisz, że nie dasz rady, innym się udało, bo mieli trenera personalnego i silną wolę…

A ja w tym kursie przekażę Ci proste i sprawdzone metody działania, pokazane w łatwy i dostępny sposób, które będziesz wdrażać od razu.

BĘDĘ PRZEZ 30 DNI DO TWOJEJ DYSPOZYCJI!

A OTO DOWODY, ŻE MOJE METODY DZIAŁAJĄ:

12
2 1
ODPOWIETRZAMY KALORYFERY
15
14
11
5
3 1

DLACZEGO STWORZYŁAM TEN PRODUKT?

Po 10 latach pracy z klientem indywidualnym na treningach personalnych i konsultacjach dietetycznych zapragnęłam być dostępna dla większej ilości osób i pomagać na szerszą skalę.

Produkt ten powstał, ponieważ przez ostatni rok stan zdrowia Kobiet i ich sprawności bardzo się pogorszył, a ja przy wypełnionym grafiku nie jestem w stanie pomóc wszystkim…

A do tego punktem kulminacyjnym do realizacji tego przedsięwzięcia była obserwacja JAK WYIDEALIZOWANY ŚWIAT INSTAGRAMA I FACEBOOKA wciąga coraz to młodsze pokolenie płci damskiej, które potem nie potrafią zaakceptować swojego ciała, bo widzą same idealne i doskonałe ciała internetu.

I wiesz co… Produkt ten powstał, ponieważ wiem, że czasami jest Ci bardzo ciężko zadbać o siebie.

ALE WIEM, ŻE BEZ CHWILI DLA SIEBIE NIE ZAJDZIEMY DALEKO.

Prędzej czy później będziemy to odreagowywać na swoje sposoby…

Złością…

Frustracją …

Nerwami…

Zajadaniem emocji…stresu…

Chorobami…

Nałogami…

NIE MOŻESZ O SOBIE ZAPOMINAĆ.

Służę słowem wsparcia w chwili zwątpienia. Dzięki temu, kiedy przyjdą chwile zwątpienia (a wierz mi, że przyjdą), to nie zostaniesz z tym wszystkim sama. Masz wsparcie moje oraz innych osób z grupy. A kiedy coś podczas przerabiania kursu będzie dla Ciebie niezrozumiałe możesz śmiało zadać pytanie w grupie. Na każdej sesji Q&A będę trudne rzeczy starała się przedstawić w prosty i zrozumiały dla Ciebie sposób.

ZDJECIA DO POSTOW kampania
ZDJECIA DO POSTOW kampania 1

W 5 MODUŁACH ŁĄCZNIE 20 VIDEO LEKCJI + W OPCJI MAX DOSTĘP DO PLATFORMY TRENINGOWEJ!!!

ZDJECIA DO POSTOW kampania 2

ALE DZIŚ CENA TO….

Masz dwa kierunki…

OK…

Możesz zrezygnować, odpuścić i zostać przy obecnych przyzwyczajeniach,

ale za rok o tej porze możesz mieć jeszcze gorsze samopoczucie, większy ból pleców lub o kolejny rozmiar większą garderobę, nie wspominając już o kolejnych kilogramach więcej na wadze.

ALE… Możesz też wybrać drogę nr 2 i dołączyć na pokład kursu, aby wreszcie wziąć sprawę w swoje ręce, zmieścić się w spodnie sprzed ciąży i usłyszeć komplement od przyjaciółki:

„Hej Super wyglądasz, SEXY! Jak to zrobiłaś?!”

A od szefa w pracy… ”No… znowu się uśmiechasz! SUPER Robota”.

Czy od Partnera… “Ale mam piękną i szczęśliwą kobietę u boku!”

A na pytanie od córki czy syna, czy pójdziesz z nimi na rower powiesz „TAK! Chętnie!”

A finalnie najważniejsze będzie to, jak Ty się będziesz czuć ze sobą i w swoim ciele, czyli… W S P A N I A L E i dobrze ze SAMĄ SOBĄ.

DOŁĄCZ DO MOCNEJ GRUPY JUŻ TERAZ!!! Niższej ceny już więcej nie będzie! TO JEST PREMIERA! Każdą kolejna edycja będzie droższa!

STARTUJEMY 11.10.2021

FAQ

21 1
22 1
23
24
25
26
Kliknij aby ocenić