Zamień pasję do ruchu w pracę i rób to, co kochasz!

Dołącz do zespołu Fitnessacja –  ludzi z pasją!

Połącz swoją pasję do ćwiczeń fizycznych z prowadzeniem treningów personalnych i grupowych w Studio Treningu Personalnego, które zapewni Ci Podopiecznych!

Zrobię z Ciebie Trenera z pasją i chęcią dzielenia się nią z innymi

Dla mnie w Fitnessacji najważniejsze jest przyjazne podejście do Podopiecznego, budowanie z nim relacji i wspieranie go w dążeniu do osiągania celów.

Nie musisz być trenerem personalnym, by aplikować. Nie wymagam od Ciebie ukończenia miliona szkoleń z zakresu treningu i treningu personalnego. Podpowiem Ci jakie będą dla Ciebie niezbędne.

Dla mnie cenniejsze na start będą Twoje kompetencje miękkie, osobowość i chęć rozwoju.

W Fitnessacji liczą się ludzie, dobre relacje nie tylko między Trenerami a Podopiecznymi, ale i dobre relacje w teamie.

Stawiam na ponadprzeciętną obsługę klienta. Dlatego wymagam takich kompetencji miękkich jak:

  • umiejętność budowania relacji,
  • chęć pomocy i wspierania drugiego człowieka,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność,
  • elastyczność,
  • gotowość do działania,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • szczerą osobowość.

Kompetencje twarde, czyli szkolenia pomogę Ci zdobyć. Wskażę konkretną ścieżkę rozwoju dopasowaną do Twoich możliwości i Twojego poziomu wiedzy i doświadczenia.

Obecnie Fitnessacja to dwa studia treningowe w Brzegu Dolnym.

Podopiecznych przybywa, więc potrzebujemy Cię do Naszej kadry trenerskiej.

Dzięki temu i przez to rozwijamy się i chętnie wprowadzę Cię w aktywny i pełny pasji świat fitness.

Stawiam na dobrą atmosferę, wzajemną współpracę w zespole i ciągły rozwój.

Liczy się dla nas

Dobra atmosfera w teamie

Zadowoleni Podopieczni

Rozwój i wzajemne wsparcie

Pomogę Tobie się rozwinąć dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Poznaj Studio Treningu Personalnego Fitnessacja, które znajduje się w Brzegu Dolnym.

Jest to kameralne studio treningów personalnych, stworzone po to, by pomagać Podopiecznym osiągać ich cele sylwetkowe i zdrowotne.

Aneta Piątek- Zwierzak

To, co nas wyróżnia to to, że łączymy trening personalny z edukacją żywieniową. Specjalizujemy się w zdrowym zrzucaniu zbędnych kilogramów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.

Fitnessacja to już ponad 12-letnie doświadczenie, znana, prestiżowa i rozpoznawalna marka na rynku lokalnym.

Cieszymy się z dobrej i przyjaznej atmosfery panującej w zespole jak i również wśród Podopiecznych, z którymi budujemy pozytywne i mocne relacje. Dołączając do zespołu, nie zostaniesz sam/sama.

Pokażę Ci interesującą ścieżkę rozwoju. Organizujemy liczne warsztaty wewnętrzne dla kadry trenerskiej jak i również warsztaty dodatkowe dla Podopiecznych Fitnessacja.

Fitnessacja studio

Poznaj również mnie. Nazywam się Aneta Piątek-Zwierzak i jestem założycielką Fitnessacji.

12 lat – tyle jestem w świecie fitness i treningu zawodowo. A sport i aktywność fizyczna jest ze mną od najmłodszych lat.
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Kilkadziesiąt metamorfoz za mną Naszych Podopiecznych.

Kilkadziesiąt osób skorzystało przez te lata z Naszego Fitnessacjowego wsparcia.

Od 7 lat prowadzę studio treningu personalnego Centrum Fitnessacja w Brzegu Dolnym, gdzie świadczymy usługę spersonalizowanego treningu, dopasowanego do drugiego człowieka jego celów, potrzeb, przebytych schorzeń i dopasowanego treningu do stopnia sprawności. Od roku 2023 pod opiekę doszło drugie studio – Studio II Fitnessacja, gdzie odbywają się kameralne zajęcia w małych grupach.

Jestem talentowym “osiągaczem” uwielbiam stawiać sobie cele i je realizować.

aneta scaled 1

Nasza misja

Fitnessacja poprzez ćwiczenia poprawia komfort życia i samopoczucie Podopiecznych.

Główną wizją jest pokazać, że można polubić się z aktywnością fizyczną i czerpać z niej wszelkie zdrowotne korzyści dla swojego zdrowia fizycznego jak i psychicznego.

Nade wszystko cenimy sobie kameralną i przyjazną atmosferę, aby i trener i Podopieczny nie czuli się skrępowani.

Twoje obowiązki:

Od Ciebie oczekujemy:

Jako pracodawca oferuję:

Sprzęt fitness

Pracę w dobrze wyposażonym, profesjonalnym i kameralnym studio treningu personalnego

Obecnie są to dwa studia treningowe w Brzegu Dolnym.

Elastyczny czas pracy

Elastyczny wymiar pracy dostosowany do Twoich możliwości i legalne zatrudnienie.

Możesz rozpocząć od dorywczych kilku godzin w tygodniu.W miarę upływu czasu i zdobywania doświadczenia możesz podjąć decyzję o stopniowym zwiększaniu wymiaru godzin w Fitnessacji.

wynagrodzenie

Wynagrodzenie dostosowane do stopnia zaangażowania, dyspozycyjności i doświadczenia.

Stawka startowa zostaje rozpatrzona indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Wsparcie i rozwój

Wsparcie i wskazywanie kierunku rozwoju w branży.

Nie wymagamy miliona szkoleń na start. To my pomożemy Ci wybrać odpowiednie i potrzebne na daną chwilę szkolenia branżowe.

Pozyskiwanie podopiecznych

Pozyskiwanie Podopiecznych

Jako rozpoznawalna marka na rynku lokalnym zapewnimy Ci Podopiecznych na start.

warsztaty i szkolenia wewnętrzne

Warsztaty, szkolenia wewnętrzne i wspólne "burze mózgów" .

Im więcej razem przebywamy, tym szybciej się rozwiniesz. Dostaniesz od Nas również wsparcie i wskazówki w tak zwanych "trudnych przypadkach" .

sesje zdjęciowe w celach marketingowych

Sesje zdjęciowe w celach marketingowych.

Dzięki tym działaniom wzrośnie Twoja rozpoznawalność.

odzież firmową

Odzież firmową

Dzięki czemu wykreujesz profesjonalny wizerunek.

Możliwość treningu

Korzystanie z oferty studio

Jako członek kadry trenerskiej masz możliwość korzystania z Fitnessacjowych zajęć grupowych za darmo.

Przyjazna atmosfera

Przyjazną atmosferę w pracy

Dbamy o to, by każdy w zespole czuł się dobrze. Wspólnie bawimy się na imprezach firmowych i integracyjnych.

Łączenie pracy

Możliwość połączenia Twojej obecnej pracy z pracą w Fitnessacji

Jak wygląda procedura rekrutacyjna:

1. Wyślij swoje CV i referencje z poprzednich (niekoniecznie branżowych) miejsc pracy

Adres: aneta.piatek@fitnessacja.pl

Jeśli masz pytania, zadzwoń: Aneta tel: 503985712

2. Wypełnij Ankietę rekrutacyjną

3. Spotkanie w Studio i pierwsza rozmowa z Anetą - właścicielką

4. Odbycie przez Ciebie wymaganych szkoleń. (jeśli takich nie posiadasz)

5. Trening próbny

6. Hospitacje w klubie, by chłonąć wizję i misję i atmosferę. Ale również po to, by zdobywać doświadczenie i budować Twój warsztat pod Naszym okiem.

7. Jeśli spodoba Ci się Nasza wizja świata fit i my poczujemy, że to właśnie Ty jesteś osobą idealną do zespołu - podpisujemy umowę współpracy.

Proces aplikacyjny ma charakter ciągły. Nie czekaj, wypełnij formularz już teraz!

Zobacz, co mówią o pracy w Fitnessacji obecni i byli członkowie zespołu

Gdzie jesteśmy?

Studio Treningu Personalnego Fitnessacja, Brzeg Dolny ulica Odrodzenia 8b.

Studio treningów personalnych w kameralnej atmosferze.

Odchudzanie, poprawa kondycji fizycznej, motywacja i poprawa samopoczucia!

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do niedzieli. Od poniedziałku do piątku od 6.00 do 22.00. W sobotę od 7.00 do 14.00. W niedzielę w miarę potrzeby Podopiecznych.

Najczęściej zadawane pytania

Zapewne zastanawiasz się, kiedy będziesz gotów przeprowadzić swój pierwszy trening z Podopiecznym? Są tu dwie odpowiedzi. Jeśli posiadasz już doświadczenie i stosowne certyfikacje to będzie to możliwe jak najszybciej. Natomiast jeśli potrzebne jest przejście przez Ciebie odpowiedniej ścieżki rozwoju, to ten czas się proporcjonalnie wydłuża. Jednak jeśli wykażesz się samozaparciem – poczekamy na Ciebie!