100% bezpłatny webinar

10 prostych sposobów na trening, gdy pracujesz zdalnie.

Stop z wyrzutami sumienia, że znowu wybrałaś pracę zamiast siebie.

27.03.2023 r. | godz. 10

Aneta praca zdalna

Chcesz wreszcie zadbać o swoje zdrowie i kondycję fizyczną, mimo napiętego grafiku? Masz dość braku energii, zmęczenia i bólu pleców? Chcesz być znów rześka, pełna wigoru i radości życia? 

Zapisz się na webinar 10 prostych sposobów na trening, gdy pracujesz zdalnie. Stop z wyrzutami sumienia, że znowu wybrałaś pracę zamiast siebie.

Podczas webinaru opowiem Ci o mikro nawykach, które pomogą Ci odzyskać energię i chęć do działania. Te proste aktywności z łatwością wpleciesz w swój plan dnia. Dzięki nim Twój umysł będzie pracował na wyższych obrotach, a Ty łatwiej podejmiesz kluczowe decyzje i szybciej odhaczysz swoją codzienną listę TO DO

Na webinarze dowiesz się:

1.

Jak aktywnie zacząć dzień, by nie mieć spadków energii, i to jeszcze zanim wyjdziesz z łóżka!

2.

Jak odzyskać jasność umysłu i wzmocnić koncentrację za pomocą prostych i szybkich sposobów na dotlenienie organizmu, które możesz wykonać w przerwach między zadaniami. 

3.

Jak poprawić krążenie, mimo godzin wysiedzianych przed komputerem, i pozbyć opuchlizny na łydkach i kostkach.

4.

Jak uwolnić się od bólu pleców i karku spowodowanego godzinami spędzonymi na krześle dzięki krótkim sekwencjom ruchowym.

5.

Jak zmniejszyć uciążliwy ból głowy podczas pracy przy komputerze i zachować produktywność na wysokim poziomie. 

Nazywam się Aneta Piątek-Zwierzak.

Jestem trenerem personalnym i dietetykiem już od ponad 10 lat. Pomagam zabieganym kobietom odzyskać pewność siebie i akceptację swojego wyglądu poprzez odzyskanie formy i wymarzonej sylwetki bez restrykcji żywieniowych i bez wykańczającego treningu. W zamian pokazuję, że odchudzanie to proces a nie dieta “od do”. Podpowiadam jak przejść ten proces bez presji i bez zakazów i nakazów.

Na co dzień prowadzę swoje własne studio treningu personalnego w Brzegu Dolnym, gdzie wraz z moimi trenerami poprawiamy poprzez trening komfort życia Naszym Podopiecznym.

Prywatnie jestem żoną szalonego trenera i mamą 4-letniej Jagódki.

Aneta fitnessacja

Zobacz opinie uczestniczek moich webinarów:

 • Dorota (po webinarze Active Life balance)
  “Bardzo bardzo dziękuję za dzisiaj. Active Life Balance to DOPEŁNIENIE na które czekałam. ONO jest MEGA. Przy wyzwaniach online pomagałaś mi odpowiedziami na nurtujące mnie pytania w tym temacie - na mesendżerze.A i tak nie zadałem wszystkich bo ...to póżniej A póżniej ulatywało z głowy bo byłam w innym temacie. A TU TERAZ MAM WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.Jak będę miała słabszy dzień ( A miewam ) to go obejrzę - ku pokrzepieniu! Dziękuję, że mogę pozostać anonimowa. A Jednak z Grupą. "
 • Agata
  “Nadrabiam live i powiem Ci fenomenalny. A z moich ćwiczeń to zrobię sobie jazdę na rowerku stacjonarnym. Myślę że 10 km przejadę. W weekend przebiegłam 2 km w sobotę a w niedzielę 4.3km i tak myślę że dzisiaj mała odmiana”
 • Dominika
  "Droga Pani Anetko. Dużo rzeczy sobie uświadomiłam po dzisiejszym live.... Mam świadomość że będę mieć po drodze kryzysy ale już pamiętam o tym "moście":) Niestety w trakcie live zadzwonili z przedszkola, że dziecko kaszle i idę zaraz corke odebrać 🙁 Pierwsza próba przede mną - spróbuję znaleźć swoj most na ten tydzień z dzieckiem. "
 • Ewelina:
  "Cieszę się z moich 14kg mniej i coraz częściej myślę o tym by uderzyć jeszcze na 2-3kg 🙂 Najważniejsze że są dobre nawyki i nie ma efektu jojo a poprzednie proby po 2 miesiącach kończyły się fiaskiem"
.
Aneta wskazuje

Łap szybkie tipy, jak nie zapuścić korzeni w krzesło biurowe.

Dzięki moim wskazówkom wreszcie poprawisz swoje samopoczucie i przekonasz się, że nawet mając niewiele czasu w ciągu dnia, możesz zadbać o siebie i swoją kondycję fizyczną. Udowodnię Ci, że nie potrzebujesz godzinnych treningów i wizyt na siłowni, by zapewnić sobie dawkę aktywności fizycznej, która korzystnie wpłynie na Twoje zdrowie. 

Powiedz “Dość!” wyrzutom sumienia, że znów w natłoku zadań nie znalazłaś czasu dla siebie.

Bądź ze mną na webinarze

27.03.2023 r. | godz. 10

Kliknij aby ocenić