100% bezpłatny webinar

Masakra Cukrowa

Pokażę Ci jak ograniczyć szkodliwy cukier, dzięki czemu zaczniesz skutecznie zmniejszać obwody swojego ciała (szczególnie w brzuchu)

20.10.2022 r. | godz. 20

cukier

Czego dowiesz się podczas webinaru?

1.

Zaczniesz skutecznie walczyć z uzależnieniem od cukru, a to z kolei przyczyni się do zmniejszenia Twojej wagi.

2.

Uświadomisz sobie, ile cukru jest zawarte w ogólnodostępnych kolorowych napojach i jak dana ilość może wpływać na dietę Twoją i Twoich dzieci.

3.

Zyskasz świadomość, czym są dobre, a czym są złe węglowodany w Twojej diecie i diecie Twojej rodziny.

4.

Nauczysz się rozszyfrowywać etykiety produktów pod względem zawartości cukru — dzięki temu zaczniesz świadomie dokonywać wyboru produktów w sklepie.

Nazywam się Aneta Piątek-Zwierzak.

Jestem trenerem personalnym i dietetykiem już od ponad 10 lat. Pomagam zabieganym kobietom odzyskać pewność siebie i akceptację swojego wyglądu poprzez odzyskanie formy i wymarzonej sylwetki bez restrykcji żywieniowych i bez wykańczającego treningu. W zamian pokazuję, że odchudzanie to proces a nie dieta “od do”. Podpowiadam jak przejść ten proces bez presji i bez zakazów i nakazów.

Na co dzień prowadzę swoje własne studio treningu personalnego w Brzegu Dolnym, gdzie wraz z moimi trenerami poprawiamy poprzez trening komfort życia Naszym Podopiecznym.

Prywatnie jestem żoną szalonego trenera i mamą 4-letniej Jagódki.

Aneta pomarancze

Zobacz opinie uczestniczek moich webinarów:

 • Dorota (po webinarze Active Life balance)
  “Bardzo bardzo dziękuję za dzisiaj. Active Life Balance to DOPEŁNIENIE na które czekałam. ONO jest MEGA. Przy wyzwaniach online pomagałaś mi odpowiedziami na nurtujące mnie pytania w tym temacie - na mesendżerze.A i tak nie zadałem wszystkich bo ...to póżniej A póżniej ulatywało z głowy bo byłam w innym temacie. A TU TERAZ MAM WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU.Jak będę miała słabszy dzień ( A miewam ) to go obejrzę - ku pokrzepieniu! Dziękuję, że mogę pozostać anonimowa. A Jednak z Grupą. "
 • Agata
  “Nadrabiam live i powiem Ci fenomenalny. A z moich ćwiczeń to zrobię sobie jazdę na rowerku stacjonarnym. Myślę że 10 km przejadę. W weekend przebiegłam 2 km w sobotę a w niedzielę 4.3km i tak myślę że dzisiaj mała odmiana”
 • Dominika
  "Droga Pani Anetko. Dużo rzeczy sobie uświadomiłam po dzisiejszym live.... Mam świadomość że będę mieć po drodze kryzysy ale już pamiętam o tym "moście":) Niestety w trakcie live zadzwonili z przedszkola, że dziecko kaszle i idę zaraz corke odebrać 🙁 Pierwsza próba przede mną - spróbuję znaleźć swoj most na ten tydzień z dzieckiem. "
 • Ewelina:
  "Cieszę się z moich 14kg mniej i coraz częściej myślę o tym by uderzyć jeszcze na 2-3kg 🙂 Najważniejsze że są dobre nawyki i nie ma efektu jojo a poprzednie proby po 2 miesiącach kończyły się fiaskiem"
Aneta wskazuje

Bądź z nami i odbierz prezent!

Osoby obecne na webinarze otrzymają wartościowy dokument PDF, w którym przeanalizowałam produkty dla dzieci pod względem zawartości cukru. Dokładnie zilustrowałam dla Ciebie ile łyżeczek cukru ma dana słodycz.

Kliknij aby ocenić