Podjadasz słodkie? Ciężko jest Ci zapanować nad ilością słodkich przekąsek? Czujesz, że straciłaś kontrolę nad sylwetką?

Weź udział w 100% bezpłatnym wyzwaniu

7 dni bez cukru

i zacznij ten rok od ZADBANIA O SIEBIE!

Start wyzwania: 16.01.2023

Korzyści dla Ciebie:

Dołącz teraz i ZYSKAJ:

Aneta cukier stop

Zobacz opinie uczestniczek moich wyzwań:

Aneta opinia 1
Aneta opinia 2

Nazywam się Aneta Piątek-Zwierzak.

Jestem trenerem personalnym i dietetykiem już od ponad 10 lat.

Pomagam zabieganym kobietom odzyskać pewność siebie i akceptację swojego wyglądu poprzez odzyskanie formy i wymarzonej sylwetki bez restrykcji żywieniowych i bez wykańczającego treningu. W zamian pokazuję, że odchudzanie to proces a nie dieta “od do”. Podpowiadam jak przejść ten proces bez presji i bez zakazów i nakazów.

Na co dzień prowadzę swoje własne studio treningu personalnego w Brzegu Dolnym, gdzie wraz z moimi trenerami poprawiamy poprzez trening komfort życia Naszym Podopiecznym.

Prywatnie jestem żoną szalonego trenera i mamą 4-letniej Jagódki.

Aneta wyzwanie

Na czym polegać będzie wyzwanie:

Przez 7 dni będziemy się spotykać na “live teorii” na Fanpage Fitnessacja On-Line, aby wzmocnić Twoją motywację, by wytrwać w wyzwaniu i zacząć zdrowiej się odżywiać.

Poza Naszymi spotkaniami live, będziesz realizować założenia wyzwania, które opisałam dla Ciebie w bezpłatnych materiałach.

Wyzwanie trwa 7 dni, ale po nim możesz kontynuować ograniczenie uzależnienia od słodyczy tak długo jak tego potrzebujesz.

Co dostaniesz w ramach wyzwania:

Kliknij aby ocenić