fitnessacja logo

Jak na nowo poczuć się dobrze w swoim ciele, mając 40 lat i więcej?

Cofnij zegar, ciesz się zdrowiem i lepszą formą, nawet jeśli do tej pory brakowało Ci samodyscypliny. Odkryj trening personalny dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb. Odzyskaj równowagę fizyczną i psychiczną, energię, jędrność i pewność siebie w ciuchach sprzed lat!

To coś dla mnie!

Jak teraz wygląda Twoje życie?

Odzyskanie energii i sprawności sprzed lat, zadbanie o siebie i lepsze samopoczucie w swoim ciele jest dla Ciebie o wiele ważniejsze niż odchudzanie, choć w sumie nie obraziłabyś się jeśli przy okazji zrzuciłabyś kilka kilogramów i zmniejszyła boczki, prawda? Wtedy też byłoby łatwiej wrócić do ulubionej garderoby sprzed lat.

Mentalnie czujesz się jakbyś miała 30 lat, lecz ciało daje sygnały, że jednak już potrzebuje szczególnego zaopiekowania się?

Kawał życia już za Tobą, ale tylko pomyśl ile jeszcze przed Tobą. Ile możesz osiągnąć mając ten bagaż doświadczeń jaki do tej pory zebrałaś.

Dużo osiągnęłaś. Poswieciłaś się pracy i rodzinie. Jednak zabrakło tu balansu, by jednocześnie zadbać o siebie, o swoje zdrowie i swoje potrzeby. Z przerażeniem patrzysz na zmiany, które wraz z upływem czasu zachodzą w Twoim ciele. Mentalnie też wiele się zmieniło. Zamiast dążyć do perfekcyjnego ciała, wolisz postawić na zdrowie, lepsze samopoczucie i sprawność.

Choć prawda jest taka, że przybyło Ci kilka zbędnych centymetrów w okolicy brzucha czy bioder i kilka zbędnych kilogramów. Zaczynasz czuć się źle sama ze sobą. Ciało się zmieniło, straciło jędrność. Pośladki zrobiły się płaskie, a nogi mniej napięte. Do tego bolą stawy, ciało jakby zesztywniałe, zmęczone.

Okazuje się, że nie jesteś niezniszczalna i życie w ciągłym biegu oraz zaniedbywanie siebie odzwierciedlają ostatnie wyniki badań: lekko podwyższony cholesterol, tarczyca zaczyna szwankować, cukier na czczo podwyższony. Do tego być może usłyszałaś diagnozę menopauza, endometrioza lub insulinooporność czy Hashimoto? A już najbardziej denerwuje Cię ciągły brak energii i przemęczenie po nawet lekko zarwanej nocy, bo Ty nie możesz się skupić i normalnie funkcjonować.

Czujesz, że to ten czas i ostatni dzwonek, by o siebie zadbać i zatrzymać nieubłagany upływ czasu.

trener personalny konsultacja wstępna

Obawiasz się, czy dasz radę?

Mistrzynio Teorii! Czas zadbać o siebie! Nie odkładaj siebie na później!

Trening personalny jest dla Ciebie. Z nami w końcu zadbasz o siebie. Z personalnym wsparciem dopasowanym pod Ciebie w końcu osiągniesz swoje cele. Na treningu personalnym ćwiczenia są dobrane do Twojego poziomu kondycji i sprawności co oznacza, że nie są ani za mocne ani za lekkie. Są dopasowane do Ciebie personalnie.

Tu nie chodzi o to, by trening doprowadził Cię do skrajnego wysiłku. Wręcz przeciwnie trening personalny – ma być dopasowany do wyjściowego poziomu Twojej kondycji.

Trener personalny

będzie Twoim bodźcem i wsparciem. Batem nad Tobą, abyś nie rezygnowała z siebie i nie odkładała swoich potrzeb wiecznie na jutro.

Trener zmotywuje Cię, abyś działała systematycznie i zaczęła wcielać w życie teorię o zdrowym stylu życia, którą tak dobrze znasz.

Wsparcie trenera personalnego jest tutaj kluczowe.

metamorfoza

U nas trening personalny jest naprawdę personalny.

Wstęp do studio treningu personalnego Fitnessacja mają tylko osoby umówione na daną godzinę na swoją sesję treningu indywidualnego z trenerem.

Nasze studio treningu to nie otwarta siłownia czy klub fitness.

Studio Treningu Personalnego Fitnessacja w Brzegu Dolnym zostało stworzone zarówno dla osób, które cenią kameralność jak i dla osób, które nie czują się swobodnie na typowej siłowni pełnej ludzi. Jeśli się krępujesz lub nie wiesz, co na tych wszystkich maszynach zrobić. Jak ćwiczyć? Co ćwiczyć? Do czego to służy? Jak często ćwiczyć? Jakie ćwiczenia wybrać, gdy bolą plecy? A co z tym kolanem? Wybierz unikatowe miejsce na mapie Brzegu Dolnego – Studio Fitnessacja. Nas wyróżnia swobodna atmosfera jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej. Chcesz być incognito? Nie ma sprawy!

Studio Treningu Personalnego Fitnessacja zostało stworzone również dla tych osób, które nie potrafią się zmotywować i zorganizować do systematycznego ruchu.

Nareszcie możesz ćwiczyć bez uczucia krępowania się.

W Studio Treningu Personalnego Fitnessacja czeka na Ciebie trener personalny przygotowany do treningu z Tobą po wcześniejszym dogłębnym wywiadzie zdrowotnym.

Na bazie tego wywiadu wspólnie z trenerem określisz swój cel i plan działania, by trening był nie tylko bezpieczny, ale i efektywny. Trener zna odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące odżywiania i aktywności fizycznej, więc zawsze możesz pytać, by nie mieć wątpliwości co zjeść przed treningiem czy zaraz po. Dzięki temu swoje rezultaty zobaczysz szybciej, bo nie będziesz już więcej tracić czasu na szukanie rozwiązań dla siebie w Internetowym gąszczu informacji.

Pamiętaj! Nie masz już czasu na brak efektów! Sprawimy, że Twój trening będzie nie tylko bezpieczny, ale i skuteczny. A efekty zobaczysz szybciej! Zaoszczędzisz swój czas.

Dla kogo jest trening personalny Fitnessacja w kameralnym Studio Treningu Personalnego Fitnessacja?

Możesz o siebie zadbać skutecznie i bezpiecznie po 40-stce.

Potrzebujesz, by ktoś wsłuchał się w Twoje potrzeby i ułożył trening dopasowany do Twoich możliwości i aktualnej sprawności. Potrzebujesz po prostu w tygodniu chwili dla siebie, by zresetować umysł i nabrać sił na wyzwania życia codziennego.

Potrzebujesz kameralnego miejsca, gdzie będziesz mogła zadbać o swoje ciało i nie krępować się, że masz pewne niedoskonałości.

Potrzebujesz osoby, która w każdym momencie treningu wysłucha Twoich potrzeb i zastąpi ćwiczenie, które sprawia ból i nie jest wskazane, na ćwiczenie alternatywne dopasowane do Twoich potrzeb, urazów czy miejsc bólowych.

Potrzebujesz motywacji, by zrobić porządki w odżywianiu, abyś Ty i Twoja rodzina jedli bardziej zdrowo.

Potrzebujesz wsparcia i “bata nad sobą”, by w końcu wpisać czas dla siebie w swoim kalendarzu.

Potrzebujesz osoby, która Cię zmotywuje do konsekwentnego realizowania Twojego planu na jędrną i smukłą sylwetkę bez wystających boczków.

Potrzebujesz indywidualnego podejścia w treningu i zaopiekowania się Tobą w całym procesie treningowym.

Ilość miejsc jest ograniczona. W najbliższym miesiącu mamy możliwość przyjąć na trening personalny tylko 10 nowych osób.

Kameralnie, indywidualnie, DO CELU!

 Jeśli ważna dla Ciebie jest Twoja prywatność, jeśli pewniej się czujesz w kameralnym otoczeniu i nie lubisz tłumów, wiesz, że jesteś typem introwertyka.

To Trening Personalny w Naszym unikatowym Studio Treningu Personalnego Fitnessacja jest dla Ciebie.

BRZEG DOLNY.

Ilość miejsc jest ograniczona. W najbliższym miesiącu mamy możliwość przyjąć tylko 10 nowych osób.

metamorfoza
metamorfoza

Jesteś mistrzynią teorii odchudzania, ale z praktyką gorzej prawda?

Trener personalny jest po to, by zmotywować Cię do jeszcze jednego powtórzenia i do nieprzerywania treningu, bo pranie trzeba wywiesić 🙂 Dzięki regularnym treningom nabierzesz ochoty do wprowadzania kolejnych małych kroków, by polepszyć Twój styl życia – lepiej jeść i ograniczyć słodycze.

metamorfoza -11 cm

Trening personalny Fitnessacja to:

Jest 7 dni tygodnia. Żaden dzień nie nazywa się OD JUTRA

Istnieje wiele wymówek, które będą Cię odwodzić od ćwiczeń.
Ale nigdy nie będziesz żałować ZROBIONEGO treningu.

metamorfoza
metamorfoza

Cześć! Nazywam się Aneta Piątek-Zwierzak.

Jestem trenerem personalnym, dietetykiem i założycielem Fitnessacji. Od 13stu lat pomagam zabieganym kobietom zadbać o siebie zdrowo i skutecznie. Nie jestem fanem restrykcyjnych diet, w zamian stawiam na małe kroki w kierunku trwałych zmian w nawykach żywieniowych. W myśl zasady, że tak często przeceniamy co możemy osiagnąć w jeden dzień, nie widząc ile możemy osiągnąć w rok.

Wraz z zespołem Trenerów Fitnessacja jesteśmy dla Ciebie w kameralnym Studio Treningu Personalnego Fitnessacja w Brzegu Dolnym. Pod naszym trenerskim okiem będziesz czuć się swobodnie bez uczucia krępowania się. Zarazimy Cię pozytywną energią, a dobra atmosfera panująca w Studio będzie Cię dodatkowo motywować do kolejnych ćwiczeń.

Prywatnie jestem żoną też trenera personalnego i mamą 6-letniej Jagódki. Na codzień mierzę się z takimi samym problemami jak Ty: staram się pogodzić rolę żony, mamy, aktywnej zawodowo kobiety z pasją do ruchu jaki lubię.

Aneta wyzwanie

Co zyskasz trenując z trenerem personalnym Fitnessacja?

A przy okazji zrzucisz kilka kilogramów i zmienisz garderobę na mniejszą.
Będzie to miłym skutkiem ubocznym Twoich systematycznych treningów.

Gotowa na 100% skupienia na treningu?

Opinia E. Babiarz
Opinia Magda Korcz
Opinia Dorota Kubas
Opinia A. Zaborska
Opinia Lidia WIśniewska
Opinia Mariola Mikołajczyk
Opinia K. Bielecka
Opinia K. Kokocińska
Opinia M. Basta
Opinia Magdalena Sz

Zobacz efekty naszych podopiecznych

metamorfoza -11 cm
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza
metamorfoza

Odbierz bezpłatną konsultację treningową, by rozpocząć Twój proces odzyskania dobrego samopoczucia w swoim własnym ciele nawet jeśli masz już 40 lat i więcej!

Ile razy myślałaś “od jutra się za siebie biorę”. Tyle razy próbowałaś, ale zawsze coś było ważniejsze.

Stop z wiecznym odkładaniem siebie na “od jutra”, czas zadbać o siebie teraz.

Oczywiście możesz znowu odłożyć siebie na później, ale lata lecą i czas płynie szybko.

To może być ostatni dzwonek, by bez stresu i bez presji rozruszać się po latach zasiedzenia.

Czas wcielić życie teorię na temat żywienia, którą tak bardzo dobrze znasz. Czas zadbać o Ciebie, już nawet nie o odchudzanie, ale o Twoje dobre samopoczucie we własnym ciele.

A jak zrobisz ten pierwszy krok z nami, to i odkurzysz te wszystkie sprzęty do treningu, które nagromadziłaś, a których nie używałaś.

Czas na działanie jest teraz.

Nie czekaj, rezerwuj termin na pierwszą bezpłatną i niezobowiązującą konsultację treningową. Konsultacja jest zupełnie bezpłatna. Nie ryzykujesz nic. A możesz zyskać tak wiele. 

Dlaczego by nie spróbować?

My jesteśmy gotowi Ci pomóc, ale to do Ciebie należy wykonanie pierwszego kroku.

Wypełnij formularz i rezerwuj termin już teraz i przekonaj się czym jest trening personalny w Naszym wyjątkowym i kameralnym Studio Treningu Personalnego.

Mamy możliwość w najbliższym miesiącu przyjąć pod swoje skrzydła tylko 10 nowych Podopiecznych.

JAK TO WYGLĄDA KROK PO KROKU:

Infografika - jak umówić się na trening personalny

  ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ TRENINGOWĄ

  Opinia Kasia D
  Opinia Magda D
  metamorfoza
  metamorfoza

  Czas dla Ciebie jest teraz, bo ileż można siebie odkładać i odkładać?

  Zadzwoń, by umówić termin pierwszej bezpłatnej konsultacji treningowej, abyśmy mogli siebie nawzajem poznać.

  Podczas tego niezobowiązującego spotkania porozmawiamy o Twoim stylu życia, o zdrowiu i o celach treningowych.

  Na konsultacji będziesz mogła poznać miejsce do kameralnego treningu, poznać trenerów i dokonać analizy Twojego składu ciała.

  Po analizie wszystkich zebranych informacji przedstawimy Ci plan działania i to Ty podejmiesz decyzję czy Nasza oferta treningów personalnych jest właśnie dla Ciebie, a od nas dostaniesz szczery feedback czy jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom.

  Ilość miejsc jest ograniczona. W najbliższym miesiącu mamy możliwość przyjąć tylko 10 osób.

  Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

  Tak. Możesz uzupełnić swój proces treningu o wsparcie indywidualnym planem żywieniowym lub/i konsultacjami dietetycznymi. Dzięki temu masz dwie usługi w jednym miejscu: opiekę trenera i opiekę dietetyczną.

  W naszym wewnętrznym regulaminie mamy zapisane, że jeśli odwołanie treningu następuje później niż godzina 20.00 dzień przed, to pobrana zostanie opłata rezerwacyjna 50% wartości treningu.

  Dokładny cennik przedstawię Ci na pierwszej bezpłatnej konsultacji treningowej po zapoznaniu się z Twoim stylem życia, stanem zdrowia i po wytyczeniu Twoich celów treningowych. Wartość treningu w zależności od tego jaki pakiet będzie dla Ciebie optymalny to od 130 do 160 zł/trening.

  W dbałości o kameralną atmosferę na sali równocześnie jest maksymalnie 2-3 trenerów ze swoimi Podopiecznymi. Czyli np Ty i Twój trener, plus drugi trener ze swoim Podopiecznym.

  Dobry humor:) wygodne obuwie sportowe takie jakie masz, na razie nie kupuj nowych rzeczy. Wygodne spodenki lub legginsy. Koszulka taka by Cię nie krępowała. Ma Ci być wygodnie.

  Od poniedziałku do piątku studio jest otwarte od 6.00 do 22.00. W soboty od 7.00 do 14.00 Stawiamy na elastyczność dla Ciebie.

  Jeśli wolisz, by przypisać do Ciebie stałe dni i godziny treningów to tak zrobimy. A jeśli wolisz umawiać się z tygodnia na tydzień to też jest taka możliwość.

  Tak, oczywiście, ale to jest zależne od wolnych terminów u danego trenera, by zgrać je z Twoimi możliwościami czasowymi.

  Wówczas należy to zakomunikować Anecie i nikt nie będzie Cię zmuszać do treningu z mężczyzną 🙂

  55 minut.

  Na to pytanie odpowiadam na pierwszej konsultacji treningowej gdy poznam Twój cel, twoje możliwości czasowe.

  Tak, oczywiście, jest wówczas wyższa cena treningu.

  Ależ skąd! To jak Twój trening będzie wyglądał i które techniki i metody trener wykorzysta zależy od Twojego celu, od Twoich oczekiwań, preferencji ruchowych od Twojego poziomu sprawności.

  Kliknij aby ocenić